Przejdź do menu nawigacji Przejdź do treści aktualnej strony
udogodnienia dla niedowidzących Rozmiar tekstu: Kontrast:  
Artboard 32 Artboard 5 Artboard 19

Rejestrator rozmów – instrukcja konfiguracji

Usługa Rejestrator Rozmów umożliwia nagrywanie i przechowywanie rozmów, także tych, prowadzonych w ramach Call Center. Jej zaawansowane możliwości konfiguracji oraz prosta obsługa sprawiają, że jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem w firmowych działach obsługi klienta, firmach wielooddziałowych lub posiadających pracowników zdalnych.

Konfiguracja usługi Rejestrator Rozmów:

1. Włącz usługę
2. Wprowadź ustawienia
3. Zarządzaj Konsolą Nagrań

1. Włącz usługę

Zaloguj się do swojego Panelu Użytkownika. Wejdź w zakładkę KONFIGURACJA >> USŁUGI >> DODAJ NOWĄ USŁUGĘ >> REJESTRATOR ROZMÓW

Obraz przedstawiający stronę z listą usług w panelu FCN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Wprowadź ustawienia

W polu NAZWA wpisz nazwę, dzięki której będziesz rozróżniać swoje usługi (opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy posiadasz więcej niż jedną usługę „Rejestrator rozmów”). Wybierz również miejsce oraz czas przechowywania nagrań.

Po prawej stronie w opcji „Nagrywaj połączenia dla kont/usług” wybierz konta oraz usługi, dla których połączenia mają być nagrywane. Możesz również wprowadzić adres e-mail na który będą przychodzić powiadomienia.

Po lewej stronie zdefiniuj hasło do Konsoli Nagrań przypisanej do usługi. Następnie kliknij DODAJ, by zapisać wprowadzone dane.

Obraz przedstawiający stronę konfiguracji usługi Rejestrator rozmów w panelu FCN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Zarządzaj Konsolą Nagrań

Konsola Nagrań umożliwia odsłuchanie oraz pobranie nagranych rozmów dla zdefiniowanych kont oraz usług. Możesz zalogować się do niej:

  • przez zakładkę „Start” w Panelu Użytkownika – po dodaniu usługi, w boksie „Konsole” znajduje się Twoja Konsola Nagrań – kliknij żółty kluczyk, by się do niej zalogować
  • klikając na przycisk „Zaloguj do konsoli nagrań” który dostępny jest w konfiguracji usługi „Rejestrator rozmów” (nie jest wymagane podawanie loginów i haseł do konsoli).
  • za pośrednictwem strony https://callrecorder.fcn.pl/login.php korzystając z przypisanego numerycznego loginu oraz wprowadzonego hasła dostępnego w konfiguracji usługi „Rejestrator rozmów”.

Obraz przedstawiający stronę konfiguracji usługi Rejestrator rozmów z sekcją Konsola nagrań po lewej stronie w panelu FCN. Znajduje się tam login i hasło, a także link do Konsoli nagrań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konsola nagrań posiada również zaawansowane możliwości konfiguracji. Pozwala np. określić, w jakich godzinach połączenia mają być nagrywane, z jakich numerów lub stref numeracyjnych. Można określić także procentowo ilość rejestrowanych połączeń (tzw. sito), co jest istotne w przypadku przeprowadzania audytu firmowych Call Center.

Obraz przedstawiający stronę Numery w zakładce Konfiguracja w panelu FCN. Dla wybranego numeru można przypisać usługę Rejestrator rozmów z listy rozwijanej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usługa Rejestrator Rozmów została prawidłowo skonfigurowana!


Zamknij [X]